تبلیغات
تکنولوژِی ارتباطات و فناوری اطلاعات( ICT ) - دانلود نسخه جدید تلوزیون اینترنتی رایگان
تاریخ : دوشنبه 31 تیر 1392 | 03:56 ب.ظ | نویسنده : امین کاوندی
برای مشاهده کانال های تلویزیونی در کامپیوتر و از طریق اینترنت نرم افزارهای زیادی ساخته شده است که در این پست به معرفی یکی از بهترین و پرسرعت ترین این برنامه ها می پردازیم. نرم افزار رایگان و متن باز Miro که به تازگی نسخه 6.0 آن ارائه شده قابلیت مشاهده هزاران شبکه تلویزیونی را برای کاربران خود فراهم می کند.

نسخه جدید تلویزیون اینترنتی میرو قابلیت های فراوانی را در خود جای داده که از جمله آنها می توان به دسترسی مستقیم به یوتیوب، فروشگاه آمازون، پادکست ها و سایر منابع اینترنتی اشاره کرد. طبق گفته سایت سازنده در نسخه جدید Miro فقط بر روی سرعت کار شده و تا حد زیادی نسبت به نسخه های قبل سرعت بارگیری و کار با برنامه افزایش چشمگیری داشته است.

                                       
یکی از مواردی که باید توجه داشته باشید نصب نوار ابزار Avg است که برای جلوگیری از آن باید پس از دریافت برنامه، نصب سفارشی را انتخاب کنید و از نصب نوار ابزار (در صورت تمایل) جلوگیری کنید. این برنامه برای سیستم عامل لینوکس، مک و ویندوز عرضه شده است. تلویزیون اینترنتی رایگان Miro را می توانید با کلیک بر روی لینک زیر با حجم 45.8 مگابایت از سایت سازنده دریافت کنید.

دانلود تلویزیون اینترنتی Miro 
  • صبح
  • استاندارد
  • کارت شارژ همراه اول