تبلیغات
تکنولوژِی ارتباطات و فناوری اطلاعات( ICT ) - اجرای برنامه وبازی با رزولوشن دلخواه در ویندوز
تاریخ : سه شنبه 1 مرداد 1392 | 06:52 ب.ظ | نویسنده : امین کاوندی
برای اجرای برخی برنامه ها شاید بخواهید رزولوشن صفحه نمایش را تغییر دهید. مثلا یک بازی را می خواهید با رزولوشن مورد نظر خود اجرا کنید. اما شما بجای اینکه هربار و برای هر بازی یا برنامه ای بصورت دستی اقدام به تغییر رزولوشن کنید با استفاده از یک نرم افزار قابل حمل می توانید رزولوشن هر کدام از بازی ها و برنامه ها را با ایجاد میانبرهای خاص تغییر دهید.

با استفاده از نرم افزار رایگان و قابل حمل Res-O-Matic به راحتی می توانید برای هر کدام از برنامه های خود یک رزولوشن خاص تعیین کنید. پس از راه اندازی برنامه با کلیک بر روی دکمه Browse برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. سپس تنظیمات رنگ و رزولوشن را به دلخواه خود تغییر داده و بر روی دکمه Create shortcut کلیک کنید.

به همین صورت می توانید برای هرکدام از برنامه های خود میانبری ایجاد کنید. از این پس هنگامی که قصد اجرای برنامه مورد نظر را داشتید بر روی شرتکاتی که ساخته اید کلیک کنید تا به سرعت وضوح و رزولوشن صفحه نمایش طبق تنظیمات از پیش تعیین شده تغییر کند. این برنامه کاربردی بر روی تمام نسخه های ویندوز کار می کند. نرم افزار کاربردی Res-O-Matic را می توانید از اینجا در سایت سازنده دریافت کنید.
  • صبح
  • استاندارد
  • کارت شارژ همراه اول